Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS
2020.gada 9.novembris

Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa bibliotēkā

     

 

 

 

Atzīmējot Ziemeļvalstu Literatūras nedēļu, aicinām Jūs pārbaudīt savas zināšanas, risinot krustvārdu mīklu.
Atbildi - vārdu, kurš izveidosies ietonētajos lauciņos - sūtiet uz bibliotēkas e-pastu biblioteka.info@aluksne.lv
Veiksmīgākajiem mīklas minētājiem - balviņas!
 
 
Kā pildīt:
Cipars augšējā kreisajā stūrī apzīmē jautājuma numuru pa horizontāli “Horizontal” vai vertikāli “Vertical”.
Cipars apakšējā labajā stūrī dzeltenās krāsas lauciņos apzīmē kurš burts tas ir pēc kārtas atslēgas vārdā “solution word”.
Nav obligāti ievērot kādu noteiktu secību pildot krustvārdu mīklu.
Ja lauciņos nepareizs vārds, tad burti tiek iekrāsoti sarkanā krāsā:
,
ja pareizi - zaļā:
Aizpildot krustvārdu mīklu, pakāpeniski aizpildās arī atslēgas vārds:


2020.gada 4.novembris

Jolantas Kļavas izstāde - Būt sev

     

 

 
 
Sveiki!
Es esmu Jolanta Kļava, un saku Tev paldies, ka veltīji laiku šajā mirklī, esot šeit un tagad, apskatot manas gleznas.
Iepazīstināšu mazliet ar sevi. Esmu dzimusi Alūksnē, uzaugusi Mārkalnes pagastā, tur mācījos pamatskolā, un ar zīmēšanu jau aizrāvos pavisam maziņa, vizuālā māksla bija mans mīļākais priekšmets, vienu mēnesi esmu gājusi mākslas skolā, dažādu apstākļu dēļ to nesanāca turpināt. Pēc devītās klases iestājos Ernsta Glika Alūksnes Valts ģimnāzijā, tālāk devos uz Latvijas Universitāti, kur mācījos socioloģiju, šajā dzīves posmā no mākslas manā ikdienā nebija ne miņas. Šobrīd dzīvoju Rīgā. Un nu jau septiņus gadus strādāju skaistumkopšanas nozarē, krāsas ir mana ikdiena.


2020.gada 31.oktobris

Reģistrējies un izmanto bibliotēkas attālinātos pakalpojumus!

     

 

Piesakies un saņem savā e-pastā lietotājvārdu un paroli, lai varētu lasīt grāmatas 3td e-grāmatu bibliotēkā, lietot bibliotēkas elektronisko katalogu grāmatu pasūtīšanai, kā arī bez maksas izmantot portālu Letonika.lv!


2020.gada oktobris

Aicinām iesaistīties akcijā "Darīt digitāli - Tavs jaunais dzīvesveids!"

     

Laikā no 19.līdz 23.oktobrim visā Latvijā norit akcija "Darīt digitāli - Tavs jaunais dzīvesveids!". Akciju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.
Akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē.
Šogad akcijas galvenās aktivitātes ir vebināri - tiešsaistes semināri, kuros varēsim iepazīt dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes.
Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli” vietnē mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos (Facebook).
Alūksnes pilsētas bibliotēkā piedāvājam visus vebinārus tiešsaistē skatīties uz lielā ekrāna.
Akcijas laikā no 19. līdz 23.oktobrim, lai veicinātu iedzīvotāju digitālo prasmju uzlabošanu, Alūksnes pilsētas bibliotēkā ikviens varēs saņemt arī individuālas konsultācijas e-pakalpojumu lietošanā. Konsultācijas tiks nodrošinātas individuāli, tādēļ obligāta iepriekš pieteikšanās: biblioteka@aluksne.lv; tālr. 25664421.


2020. gada 13. oktobris

Sejas maskas jālieto arī bibliotēkās

     

 

Turpmāk sejas maskas obligāti būs jāvalkā ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas, ja tur netiek organizēts pasākums.

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Nākošā >>

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.