Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Informācija bibliotekāriem

Lapa Draugos Twitter RSS RSSLatvijas bibliotēkas aicinātas pieteikties dalībai UNESCO LNK tīklā „Stāstu bibliotēkas

Līdz 30. aprīlim Latvijas bibliotēkas aicinātas pieteikties dalībai UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) tīklā „Stāstu bibliotēkas”, kas ir iespēja pilnveidot ikdienas darbību, izceļot bibliotēkas lomu informācijas kolekcionēšanā, vietējā kultūras mantojuma saglabāšanā un informācijas pieejamības nodrošināšanā.

2016. gada marts

Jaunākā profesionālā literatūra (2017. gada janvāris)

   
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava aicina iepazīties ar jaunāko profesionālo literatūru (2017. gada janvāris).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017.gada 8.februāris

Par E - prasmju nedēļu 2017

Labdien!

Nosūtu informāciju par ikgadējo E-prasmju nedēļu, kura šogad norisināsies no 27. marta līdz 2. aprīlim un kurā kā allaž tiek gaidīta aktīva pašvaldību publisko bibliotēku iesaiste.

Pagājušonedēļ notika pirmā organizatoriskā sanāksme, kurā tikām iepazīstināti ar „E-prasmju nedēļas 2017” galvenajām tēmām un detalizētu programmu. Prezentācija, kā arī sanāksmes protokols ir šīs vēstules pievienotajā dokumentā.

Lūgums pievērst uzmanību protokolā 2. lpp. informācijai, kur uzskaitīti sanāksmē pārstāvēto e-pakalpojuma sniedzēju organizāciju piedāvājumi E-prasmju nedēļai (esmu atzīmējusi ar zaļu). Ja jums vai jūsu reģiona bibliotēkām ir interese par kādu no piedāvātajiem pasākumiem, lūdzu, dodiet man ziņu, lai varu tālāk sakomunicēt ar pakalpojuma sniedzēju. Ja jūs savā reģionā vēlētos sarīkot pasākumu par kādu e-pakalpojumu, kas šeit nav minēts, arī, lūdzu, dodiet man ziņu par savām vēlmēm.

Būtu vēlams, lai man tiktu sūtīta jau konkrēta informācija par to, kādus piedāvājumus jūs vēlētos, kādos iespējamos laikos un kurā vietā jūs varētu pasākumus noorganizēt, kā arī norādiet kontaktpersonu ar telefonu un e-pastu, lai varu šo konkrēto informāciju nosūtīt pakalpojumu sniedzējiem.

Reģionālo partneru seminārs, kurā šos jautājumus varēs izrunāt detalizētāk, notiks šī gada 3. martā, kā jau tas norādīts prezentācijā un sanāksmes protokolā.

Ar cieņu,

Ilma Elsberga,

Kultūras informācijas sistēmu centra

Projekta vadītāja asistente,

Tel. 67844902

PIELIKUMĀ:

Prezentācija E- PRASMES 2017

Sanāksmes protokols E- PRASMES 2017

2017. gada februāris

Aptauja: 41% Latvijas iedzīvotāju grāmatas nelasa

Grāmatas nelasa 41% Latvijas iedzīvotāju, liecina jaunākā Baltic International Bank Latvijas barometra aptauja.

2017. gada janvāris

2016. gada atskaišu nosūtīšana

25.01.2017

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākošā >>

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.