Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS
2018.gada 9.marts

Aicinām piedalīties izzinošā konkursā - MEKLĒ UN UZZINI!

     

 

Simts gadi ir liels skaitlis, nozīmīgs periods mūsu valstij. Simboliski Latvijas simtgade skar ikvienu. Arī mēs, alūksnieši, esam daļa no valsts. Dzimšanas dienā parasti atceramies savus vecākus, vecvecākus, apskatāmies bērnības fotogrāfijas, interesantus notikumus. Īpaši, apaļais cipars liek atskatīties un padomāt par to, kas noticis, ko esam sasnieguši.
 Alūksnes pilsētas bibliotēka aicina atcerēties mūsu novadam un, tātad, arī Latvijai, nozīmīgus cilvēkus, viņu devumu, notikumus, lietas un faktus. Lai ceļojums pagātnē būtu interesantāks, sadarbībā ar laikrakstiem „Malienas Ziņas” un „Alūksnes Ziņas” piedāvājam piedalīties izzinošā konkursā „Meklē un uzzini!”
 Konkurss notiks 5 kārtās laikā no 2018.gada 9.marta. Konkursa jautājumi pieejami interneta vietnēs www.albibl.lv, www.draugiem.lv/apb, laikrakstos „Malienas Ziņas” un „Alūksnes Ziņas” mēneša otrajā piektdienā.  1.kārtas jautājumi .  Konkursa nolikums
 Tā kā 8.martā svinam Starptautisko sieviešu dienu, tad pirmās kārtas jautājumi sagatavoti par mūsu sievietēm.
 Meklējot atbildes, aicinām izmantot arī bibliotēkas novadpētniecības krājumu.

MEKLĒ UN UZZINI!


2018. gada 29. marts

Informācijas meklēšanas treniņa "Atrast pavasari" rezultāti

     

 

 

Digitālās nedēļas informācijas meklēšanas treniņa atbildes apkopotas. Publicējam rezultātus.

 

No 41 dalībnieka, kas bija lielākais iesniegto atbilžu skaits vienā no jautājumiem, uz visiem pieciem atbildēja puse no jums, no tiem pareizo atbilžu iesūtītāji - 14.

 

PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM! LAI KOŠS PAVASARIS!

 

Visos piecos jautājumos "pavasari atrada”: Janita, Evita, Irita, Ināra, Modrīte, Mairis, Inita, Kristīne L., Ilze K., Vija, Linda, Elīna, Rudīte, Sanita. Jums esam sarūpējuši balvas, par to saņemšanu sazināsimies uz norādītajiem e-pastiem.


2018.gada 24.marts

Bibliotēkas darba laiks Lieldienās!

     


2018. gada 17. marts

Atrast pavasari - virtuāls treniņš informācijas meklēšanā

     

 

 

PIECI JAUTĀJUMI PIECĀS DIGITĀLĀS NEDĒĻAS DIENĀS

19., 20., 21., 22., 23. MARTĀ

 

  • Uzzini ko jaunu un izmēģini savas prasmes informācijas meklēšanā bibliotēkas elektroniskajā katalogā, abonētajās datubāzēs un citos resursos!
  • Visu piecu pareizo atbilžu iesūtītājiem (līdz 25. martam ieskaitot) - pārsteiguma balvas (liela dalībnieku skaita gadījumā - izlozējot).
  • Jautājumi tiks publicēti katru dienu pa vienam bibliotēkas mājaslapā un sociālajos tīklos (www.draugiem.lv/apbwww.twitter.com/albibl). Seko līdzi!


2018.gada 14.marts

Bibliotēkā konsultēs Tiesībsarga biroja juristi

     

Trešdien, 28. martā, laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā (Alūksnē, Lielā Ezera ielā 24) ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas jautājumiem. Iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties arī semināram grūtniecēm un mazu bērnu vecākiem par viņu tiesībām nodarbinātības jomā, kas notiks paralēli iedzīvotāju konsultācijām. Seminārā stāstīs par to, kas ir diskriminācija, kā tā var izpausties darba tiesiskajās attiecībās, kas jādara un kur var vērsties, lai aizstāvētu savas tiesības. Konsultācijas ir bez maksas un uz tām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.
Savukārt plkst. 11.30 Alūksnes novada pašvaldības administratīvajā ēkā (Dārza ielā 11) notiks seminārs bibliotekāriem „Īsi par cilvēktiesībām, labu pārvaldību un tiesībsarga iespējām palīdzēt”, kuru var apmeklēt ikviens interesents.

http://www.tiesibsargs.lv/calendar/35

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākošā >>

arhīvs: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.