Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSLikums par gaļas izcelsmes valsti

Eiropas Parlamenta deputāti prasa Eiropas Komisijai likumu par gaļas izcelsmes valsti. Šajā Facebook postā ir interaktīva infografika par pārtikas drošību http://ejuz.lv/2pd

2015. gada janvāris

Par legālajām narkotikām

Infografika par legālajām narkotikām

2015. gada janvāris

Eiropas datu diena

28. janvārī ir Datu aizsardzības diena, tāpēc iepazīsimies ar padomiem par drošību internetā draugiem.lv lapā http://www.draugiem.lv/europarl/datuaizsardziba/index (piekļūt var arī bez reģistrācijas).

2015. gada janvāris

Dialogs ar iedzīvotājiem

2015. gada 8. janvārī, dienā, kad Rīgā atklāja Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, Eiropas Komisija uzsāka diskusiju ciklu „Dialogs ar iedzīvotājiem”. Pasākums norisinājās Rīgas Latviešu biedrības namā, un tajā piedalījās Franss Timmermanss, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ar atbildību par labāku regulējumu, iestāžu attiecībām, tiesiskumu un Pamatattiecību hartu, Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, un komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu.

 

 

2015. gada 8. janvārī

Iespēja piedalīties konkursā "ES struktūrfondi Vidzemē"

Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs no 2015. gada 5. janvāra līdz 30. novembrim izsludinājis jaunu konkursu „ ES struktūrfondi Vidzemē”, kas norisināsies 11 kārtās visa gada garumā. Konkursa 1.kārtas sagatavotie jautājumi raisījuši lielu interesi, iesūtīti jau 24 pieteikumi.
2015. gada janvāris

Sākusies Latvijas prezidentūra ES Padomē

Pagājušajā nedēļā Latvijā un šonedēļ Briselē ar svinīgiem pasākumiem tiek atklāta Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības (ES) Padomē, kas norisināsies no 1. janvāra līdz 30. jūnijam. Latvija prezidentūrai izvēlējusies trīs prioritātes -

konkurētspējīga Eiropa, digitāla Eiropa un iesaistīta Eiropa, lai veicinātu jaunu darbavietu izveidi un citu ES politisko prioritāšu īstenošanu.

2015.gada janvāris

DIALOGS AR EIROPAS KOMISIJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIEKU VALDI DOMBROVSKI UN KOMISĀRI REĢIONĀLĀS POLITIKAS JAUTĀJUMOS KORINU KRECU

Eiropas Komisija turpina Eiropas Savienības dalībvalstīs aizsākto diskusiju ciklu „Dialogi ar iedzīvotājiem”, lai stiprinātu saikni ar sabiedrību. Eiropas Komisijas diskusiju cikls „Dialogs ar iedzīvotājiem” 2015. gadā tiks aizsākts dienā, kad Rīgā tiks atklāta Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē.
Pasākums norisināsies 8. janvārī, Rīgas Latviešu biedrības namā, un tajā piedalīsies Franss Timmermanss, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ar atbildību par labāku regulējumu, iestāžu attiecībām, tiesiskumu un Pamatattiecību hartu, Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks ar atbildību par eiro un sociālo dialogu, un komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu. Diskusijas laikā tiks pārrunātas Eiropas un Baltijas reģiona prioritātes. Vairāk par Eiropas Komisijas prioritātēm lasiet šeit. Ar plašāku informāciju par diskusijas programmu iespējams iepazīties šeit. Reģistrēties diskusijai iespējams šeit.
2015. gada janvāris

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.