Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Jauno grāmatu saraksti

Lapa Draugos Twitter RSS RSS2011. gada Aprīlis

Grāmatā apkopots mākslas vēstures gājums no pirmsākumiem līdz pat 21.gadsimta sākumam. Katrs no mākslas stiliem, virzieniem un novirzieniem apskatīts ļoti konspektīvi, jo grāmata galvenokārt domāta jauniešiem, kas mācās mākslas skolās un arī tiem, kam ir radusies interese par mākslu. Mākslas stilu un virzienu attīstība aplūkota hronoloģiskā secībā. Šāds izklāsts atklāj arī mākslas pasaules daudzveidību un mākslas stilu tendenču sakarību veidoties un attīstīties no iepriekšējā stila vai, pilnīgi pretēji, attālinoties no jau esošā, reizēm to pat noliedzot.
Grāmata "Tikai rozes..." atver durvis uz rožu pasauli. krāšņos attēlos un aprakstos iepazīstam vairāk nekā 200 labākās, izturīgākās, veselīgākās, skaistākās un Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērotākās dārza rožu šķirnes. Tiek sniegti derīgi padomi piemērotāko rožu izvēlē, to stādīšanā un kopšanā, kas balstās uz autora personisko pieredzi. Grāmatas autors guntars Valants savas pirmās rozes skatīja gleznainajā Valmierā. Un kaut gan sākotnēji viņa ceļš netika saistīts ar rožkopību - viņam ir inženiera celtnieka un jurista izglītība - tomēr jau vairāk nekā divdesmit gadus viņa sirds un vaļasprieks pieder rozēm.
Grāmatas pamatsaturu veido autora pārdomas par mācību teorijas kategorijām un problēmām sistēmiskā izklāstījumā.
Pamatvilcienos grāmatas saturs tieši vai netieši ir saistīts ar augstskolas studiju īpatnībām. Dažas nodaļas aptver plašāku jautājumu loku - mācību psiholoģijas, runas mākslas un domāšanas kultūras problēmas.
Grāmata ir domāta visiem, kas vēlas izkopt savas spējas mācīšanas mākslā - gan augstskolu docētājiem un maģistrantiem, gan skolu un citu mācību iestāžu pedagogiem.

Jauno grāmatu saraksts Word formātā

<<<Atgriezties pie saraksta pēc mēnešiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.