Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Jauno grāmatu saraksti

Lapa Draugos Twitter RSS RSS2011. gada Marts

Jura Bojāra "Starptautiskās privāttiesības I" ir autora tāda paša nosaukuma 1998. gada grāmatas pārstrādāts un ievērojami papildināts izdevums. Grāmata paredzēta pieredzējušiem zinātniekiem, praktizējošiem juristiem, augstāko mācību iestāžu juridisko fakultāšu studentiem, maģistrantiem un doktorantiem, kā arī Latvijas diplomātiem, baņķieriem un starptautiskās komercoperācijās iesaistītiem komersantiem.
Izdevuma "Starptautiskās privāttiesības" I daļā ietverta nodaļa "Starptautisko privāttiesību definīcija, vēsture un objekts" un "Valstis un starptautiskās organizācijas" un nodaļas "Juridiskās personas - uzņēmējdarbības organizācijas" četras apakšnodaļas, kurās aplūkoti jautājumi par korporācijām, dažādiem uzņēmējdarbības veidiem, starptautiskajām investīcijām, kā arī analizēti pretmonopolu un konkurences noteikumi.
Jautājumi, kas saistīti ar pārrobežu maksātnespēju, tiks iztirzāti izdevuma II daļā, turpat arī - nodaļa "Juridisko personu statuss"
Grāmatā muzeji un kolekcijas tematiski iedalīti astoņās daļās – vēsturiskie un kara, memoriālie, kultūrvēstures, tradīciju, mākslas, lauksaimniecības, meža un zvejniecības un savdabīgie. Visplašākā ir kultūrvēstures muzeju un kolekciju daļa – kopumā trīsdesmit, kas pārsvarā aptver lauku darbarīku un iedzīves lietu krājumus. Interesanti, ka 12 no grāmatā apskatītajiem muzejiem ir zemnieku saimniecības, bet trešdaļa privāto muzeju un kolekciju īpašnieki ir okupācijas varas represēto mantinieki.
Apļveida zīmējumu – mandalu izkrāsošana ir radoša nodarbe, kas nomierina, atslābina un veicina pašizpratni. Suzannas Finčeres grāmatā “Mandalas” iekļautie zīmējumi ir sakārtoti saskaņā ar divpadsmit arhetipiskajām stadijām, kas visas kopā ataino personiskās izaugsmes ciklu. Šai grāmatā akcents ir likts uz tā dēvēto Kristalizācijas stadiju, ko saista ar personiskās izaugsmes pabeigtību.

Jauno grāmatu saraksts Word formātā

<<<Atgriezties pie saraksta pēc mēnešiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.