Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Jauno grāmatu saraksti

Lapa Draugos Twitter RSS RSS2010. gada Septembris

Meterniha K. Nūjošana

Grāmata ļooooti populārā veidā stāsta par vairākiem ar nūjošanu saistītiem aspektiem, bet mazāk runā par pašu nūjošanu. Dažas no atziņām noteikti būs vērtīgas un interesantas maz pieredzējušiem nūjotājiem.

 

Grīslis E. Dieva meklētāji

Es stāstu par Dieva meklētājiem, kuri mani uzrunājuši un kurus raksturo viņu dzīves intensitāte un ticības košums – atsvaidzinošs, pārdomāts un godīgs. Mazā Latvijas zeme lielo valstu vidū nav palikusi maza savā domāšanā. To cenšos aprādīt, aplūkojot mūsu tautā cienīto dižgaru reliģisko domu kalngalus.
Egils Grīslis
Grāmatā daudzpusīgi, spilgti un netradicionāli raksturoti ar Latviju dažādos veidos saistītas personības, autoram tuvie domātāji ─ nopietnie garīgā ceļa meklētāji:
Zenta Mauriņa ● Konstantīns Raudive ● Andrievs Niedra ●Nikolajs Rērihs● Kārlis Beldavs ● Kārlis Kundziņš ● Arnolds Lūsis ●Egils Grīslis ●Vilis Augstkalns ● Modris Plāte● Juris Rubenis ● Māris Subačs

 

Sounss H. Uz autostrādes. Bobs Dilans

Bobs Dilans ir ne tikai izcils mūziķis, bet arī noslēpumaina peronība, kura dzīvi klāj slepenības plīvurs – no motocikla avārijas 1966. gadā līdz jautājumam par to, cik reižu viņš ir bijis precējies. Grāmatas autors Hovards Sounss kliedē mītus un baumas un piedāvā jaunu skatījumu uz Boba Dilana dzīvi – uz viņa veikumu mūzikā, mīlas līkločiem un biznesa afērām –, radot pirmo precīzo šīs izvairīgās un mainīgās zvaigznes portretu, kas apburs ikvienu lasītāju.

Jauno grāmatu saraksts Word formātā

<<<Atgriezties pie saraksta pēc mēnešiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.